Pobierowo noclegi, informacje, wczasy w Pobierowie. Zapraszamy do Pobierowa.

Międzyzdroje

Międzyzdroje molo

Czy znajdzie się ktoś, kto choć jeden raz nie słyszał nazwy Międzyzdroje? Myślę że nie. Na pewno rozsławiła je Promenada Gwiazd – mały deptak w sąsiedztwie hotelu Amber Baltic, w jaki co roku wmurowywane są ślady dłoni gwiazd teatru, filmu i sztuki. Swoje dłonie „pozostawi” między innymi: Anna Seniuk, Krystyna Janda, Anna Dymna, Anna Przybylska, Jan Englert, Gustaw Holoubek, Janusz Gajos i mnóstwo innych – niepodobna wszystkich wyszczególnić.

Rok rocznie w lipcu odbywa się tutaj Festiwal Gwiazd – mnóstwo spektakli teatralnych, projekcji filmowych, wernisaży, spotkań z idolami, co więcej mecz piłkarski.
Dla większości wizytujących, Międzyzdroje to głównie miejsce letniego wypoczynku nad – najcieplejszym w Polsce – fragmentem morskiego wybrzeża. Rok rocznie odpoczywa tu kilkaset tys. wczasowiczów. Wabi ich ładny piaszczysty brzeg, ciepła woda morska oraz nadmorskie atrakcje oraz wypoczywający tu chętnie politycy, aktorki, aktorzy, biznesmeni bądź inni znani ludzie.
Znanym miejscem Międzyzdrojów jest ul. Bohaterów Warszawy czyli Promenada Nadmorska. Typowy bulwar wśród pięknych, historycznych już, budynków sanatoryjnych ,pensjonatów, nieopodal znajduje się Park Zdrojowy oraz amfiteatr. Na promenadzie jest także mnóstwo punktów małej gastronomi, kramików z bursztynem, muszlami i innymi morskimi pamiątkami.
Międzyzdroje znajdują się na skraju Wolińskiego Parku Narodowego, tu także jest dyrekcja parku oraz Muzeum Przyrodnicze, gdzie można uzyskać więcej informacji o parku, rosnących tam roślinach oraz mieszkańcach parku.
Międzyzdroje to także mała baza rybacka – na wschodzie miasta i ozdabione eleganckimi lampami, wychodzące na 120 m w morze molo. To ogromnie chętnie uczęszczane przez wczasowiczów miejsce – zwłaszcza wieczorem, kiedy iluminacja mola a także zachód słońca tworzą osobliwą atmosferę.
Jak najbardziej Międzyzdroje to bardzo bogata baza zarówno gastronomiczna jak i turystyczna. Od luksusowych hoteli oraz apartamentów, przez ośrodki wczasowe, domy wczasowe lub pensjonaty aż po pokoje i kwatery, różnorodną ofertę przedstawiającą  noclegi w Międzyzdrojach znajdziesz na stronie: www.miedzyzdroje.it/noclegi/wszystkie.

Polecamy:

Domki nad morzem

domki nad morzem

Pobierowo noclegi

Pobierowo noclegi