Pobierowo noclegi, informacje, wczasy w Pobierowie. Zapraszamy do Pobierowa.

Łukęcin

Łukęcin

Na obszarze gminy Dziwnów, blisko trasy 102, między Dziwnówkiem a Pobierowem, leży mała miejscowość wakacyjnego wypoczynku – Łukęcin. Zlokalizowana wśród lasu iglastego odgradzającego Morze Bałtyckie od miejscowości. Łukęcin to także jedno z miejsc wypoczynku harcerzy – odbywają się tu obozy namiotowe.

Porośnięty lasem świerkowo – sosnowym niewysokie urwisko odgradza plażę, dodając powietrzu żywicznych aerozoli, jakie w połączeniu z morskim jodem korzystnie oddziaływają na nasz układ oddechowy. Przy zejściu na plażę (przedłużenie ulicy Morskiej), które prowadzi po schodkach, w sezonie letnim funkcjonuje strzeżone kąpielisko długie na dwieście metrów, przy zejściu tym umiejscowiono także sanitariaty. A sama plaża jest wystarczająco szeroka oraz oczywiście piaszczysta.
Decydując się na noclegi nad morzem w w tej miejscowości urlopowej mają Państwo możliwość aktywnego odpoczynku. Oprócz szlaków pieszych i rowerowych znajduje się tu też stadnina oferująca naukę jazdy konnej oraz przejażdżki bryczką.
Urlopowicze, którzy codziennie żyją wśród wrzasku dużych miast z pewnością uznają dominującą tutaj ciszę i spokój, nawet w wakacje nie ma tu rzeszy wczasowiczów. morski brzeg jest nie więcej jak kilometr – a z otoczenia ulicy Morskiej – ok 400 m. Działają tutaj ośrodki urlopowe, domy gościnne oraz kwatery prywatne oddające wczasowiczom noclegi w Łukęcinie.

Polecamy:

Domki nad morzem

domki nad morzem

Pobierowo noclegi

Pobierowo noclegi