Pobierowo noclegi, informacje, wczasy w Pobierowie. Zapraszamy do Pobierowa.

Dziwnówek

Dziwnówek

Jadąc na wsch. z miejscowości Dziwnów drogą numer 102 po przebyciu około 3 kilometrów znajdziemy się w Dziwnówku. Jest to mała miejscowość wakacyjna położona między wybrzeżami morza i Zatoki Wrzosowskiej – północnej części Zalewu Kamieńskiego.

Za sprawą tej międzywodnej lokalizacji miejscowość cieszy się popularnością pośród hobbystów różnych sportów wodniackich podobnie jak wędkarzy. W Dziwnówku nie zobaczymy wielu zabytkowych budynków, ale za to jest ładna, rozległa i drobno piaszczysta plaża. Letnie kąpielisko to ok. 400 m wybrzeża Morza Bałtyckiego.
Dziwnówek umiejscowiony jest na skrzyżowaniu dwóch wojewódzkich dróg – nr. 102 Trzebiatów – Międzyzdroje i 107 prowadzącej do Kamienia Pomorskiego. Z racji takiemu usytuowaniu można dostać się do Dziwnówka nie tylko prywatnym samochodem, ale też autobusem. Korzystając z autobusów można także bezproblemowo odwiedzać ościenne miasta: Międzyzdroje, Kamień Pomorski, Szczecin czy Kołobrzeg. Dziwnówek posiada bogatą bazę noclegową i gastronomiczną. Niejednokrotnie doceniono w ogólnokrajowych konkursach tutejsze campingi, ośrodki wypoczynkowe, pokoje i domy gościnne jak też domki W Dziwnówku każdy wczasowicz wybierze coś dla siebie.
Prezentacje przedstawiające noclegi w Dziwnówku znajdują się na stronie www.dziwnowek.pl/noclegi/wszystkie

Polecamy:

Domki nad morzem

domki nad morzem

Pobierowo noclegi

Pobierowo noclegi