Pobierowo noclegi, informacje, wczasy w Pobierowie. Zapraszamy do Pobierowa.

Międzywodzie

Międzywodzie

Międzywodzie to nieduża wioska urlopowa umiejscowiona na Mierzei Międzywodzkiej między wybrzeżem naszego morza i wodami Zal. Kamieńskiego. Miejscowość ta znajduje się na największej naszej wyspie – Wolinie, pośród uroczych lasów sosnowych oraz mieszanych. Letnisko nadzwyczaj dobrze dopasowane jest do wypoczynku dla osób z problemami ruchowymi – niskie oraz równe chodniki ułatwiają przemieszczanie się, od ul. Zwycięstwa nad morze wiedzie wejście przystosowane dla wymagań turystów przemieszczających się na wózkach.

Sympatycy piaszczystych, czystych, szerokich plaż nie będą mieli powodów do narzekań na plażę w Międzywodziu. Kąpielisko, latem pilnowane przez WOPR, o długości plus minus 600 metrów, a zlokalizowane jest na wysokości pomiędzy przedłużeniem ulic Westerplatte oraz Szkolnej.
Międzywodzie, zważywszy na okolicę Zal. Kamieńskiego, to w podobny sposób ciekawe miejsce dla fanatyków sportów wodnych, wędkarzy i żeglarzy. Na fanatyków żagli oczekuje kompletnie odbudowany i przystosowany do standardów europejskich pirs.
Kolejnym plusem Międzywodzia, za pośrednictwem położenia na Wolinie, to sąsiedztwo Wolińskiego Parku Narodowego, wraz z zagrodą żubrów. Zagroda ta to też miejsce zdrowienia również innych rodzajów zwierząt, w odrębnych wybiegach pomieszkują : dziki, jelenie oraz orły bieliki. Po odbytej rekonwalescencji, zwierzęta wypuszczane są na wolność.Zważywszy na wzmożony ruch turystyczny w sezonie wakacyjnym, polecamy dojazd do miejscowości poprzez miejscowość Wolin i doradzamy omijać silniej zatłoczony Kamień Pomorski.
Noclegi w Międzywodziu to bogata oferta pokoi, kwater, domów gościnnych, domów wczasowych, domów gościnnych i pensjonatów.

Polecamy:

Domki nad morzem

domki nad morzem

Pobierowo noclegi

Pobierowo noclegi